22 квітня відбулась зустріч біля клубу у Фурсах. Ініціатором цього заходу був громадський активіст Богдан Тихончик та депутати громади Геннадій Прищепчук і Мартін Погосян. На заході зібрались мешканці Фурсівської ОТГ, представники громади, а також сільський голова Микола Фурсенко.

Ця зустріч була несанкціонована, тому що організатори належним чином не повідомили органи місцевого самоврядування. Але на зібранні були присутні і представники Фурсівської сільської об’єднаної громади із сіл Трушки, Матюші, Фурси, Пищики, Чмирівка.

Відбулась дискусія, під час якої виступили Богдан Тихончик та Геннадій Прищепчук, які не повідомили жодних фактів проведення будь-якої діяльності на розвиток громади, а обмежились лише закликами та деклараціями певних дій.

Також, відзначився депутат Мартін Погосян, який під час заходу облаяв нецензурною лексикою воїна АТО, багатодітного жителя Фурсів Юрка Волошина. Невже, саме так повинні поводитися справжні депутати? Стає соромно за такого обранця, який не ділом, а словом показує свою сутність. (дивіться на відео з 21хв. 11 секунд).

Депутат Фурсівської ОТГ Потапенко Сергій також був присутній на заході, він прозвітував про ту роботу, яка була зроблена і про те, що має бути зроблено. Також виступали мешканці села Трушки, Пищики, Матюші з цього приводу і виражали свої думки щодо цієї наради. Всі зійшлись на одній думці, яку і виразили її ініціаторам: Спочатку треба щось зробити, а потім розповідати, а не судити інших та створювати напругу в нашій громаді.

Наприкінці зустрічі було надане слово голові сільської громади Фурсенко М.І.:

Фотографії із зустрічі:

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *