Це заощадить вам час на передавання показників використання блакитного палива

Хто передає показники лічильника з використання природного газу по телефону, той знає, як подекуди довго й марудно доводиться чекати зв’язку з оператором. Особисто на початку місяця, коли всі передають дані лічильника, треба запастися неабияким терпінням. А через особистий кабінет це зробити набагато швидше й простіше. І хоч такий сервіс – не новинка, дехто не хоче реєструвати особистий кабінет тільки тому, що вважає, що йому незручно буде  ним користуватися. Хоча насправді це не так.

Зареєструватися та користуватися особистим кабінетом і тестовою версією мобільного додатка 104 Mobile люди, які використовують блакитне паливо для побутових потреб, якщо й них є особовий рахунок, бо його номер треба зазначити під час реєстрації.

«Реєстрація дозволить передавати показання лічильника та оплачувати спожитий природний газ онлайн з вашого особистого кабінету. Ви отримаєте доступ до даних особового рахунку. Зокрема зможете в особистому кабінеті переглядати поточну ціну на газ, історію оплат, споживання (в різних енергоодиницях» та показань лічильника, зауважує Київоблгаз. І радить реєструватись з 6 до 25 числа будь-якого місяця, бо з 30-31 до 4-5 числа  система може бути перевантажена через масову передачу показників лічильників користувачами особистих кабінетів. Тож зареєструватись буде важко.

Отже, для реєстрації потрібно перейти за посиланням. Під час створення особистого кабінету потірбно вказати  назву компанії – постачальника газу, номер особового рахунку (в системі постачальника), суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу, а також адресу електронної пошти. До речі, на один email можна зареєструвати один особовий рахунок.

Також під час реєстрації з мобільного додатка стежте за підказками та користуйтесь довідкою. За будь-якого способу реєстрації, зможете використовувати свій логін і пароль для входу в обліковий запис як з сайту, так і з мобільного додатка, зауважує Київоблгаз.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *