29 жовтня 2017 року відбудуться вибори голови та депутатів до Фурсівської об’єднаної територіальної громади(ОТГ). До об’єднаної громади ввійдуть такі села: Фурси, Чмирівка, Матюші, Трушки, Пищики та Безугляки.
На голову ОТГ претендують троє кандидатів: Микола Фурсенко, що на даний момент є головою Фурсівської сільської ради, Любов Фурсенко та Надія Кравченко.
Набагато напруженішою є боротьба за депутатські місця – за 26 мандатів буде змагатися 214 кандидатів.  В середньому це 8 кандидатів в одному окрузі, що нагадує конкурс в найпрестижніших навчальних закладів.

Нижче приведений список кандидатів за округами

Виборчий округ №1
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БАКУН Сергій Антонович РП Олега Ляшка
2.     БРОВКО Руслан Васильович Аграрна партія
3.     ВОЛИНЕЦЬ Євгеній Костянтинович “Свобода”
4.     КИСЛЮК Андрій Олександрович БПП “Солідарність”
5.     ЛЄОНОВА Тетяна Миколаївна “Самопоміч”
6.     ТИХОНЧИК Богдан Юрійович самовисування
7.     ЧОРНОБРОВ Тетяна Іванівна Рух нових сил М. Саакашвілі
8.     ШАРАВАРА Сергій Васильович “Батьківщина”
9.     ШЕВЧЕНКО Софія Василівна самовисування
Виборчий округ №2
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БЕГАНІН Максим Васильович Аграрна партія
2.     БЕЗПЕЧНИЙ Олег Володимирович “Свобода”
3.     БОЛОБАН Валентина Миколаївна “Самопоміч”
4.     ГРАМОТНА Вікторія Григорівна РП Олега Ляшка
5.     ДІДИК Світлана Геннадіївна самовисування
6.     МУХА Артем Андрійович БПП “Солідарність”
7.     ПОГОСЯН Мартін Мартінович самовисування
8.     ТРОХИМЕНКО Олександр Васильович “Батьківщина”
9.     ТРОХИМЕНКО Сергій Дмитрович самовисування
10.   УМАНЕЦЬ Петро Олексійович самовисування
Виборчий округ №3
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БАНЩИКОВА Наталія Іванівна Аграрна партія
2.     БІЛИЙ Сергій Іванович самовисування
3.     БОЛОБАН Євген Сергійович “Самопоміч”
4.     СОБОЛЬ Наталія Анатоліївна самовисування
5.     СТЕЦЕНКО Анатолій Станіславович “Батьківщина”
6.     СТРОКАЧ Яна Михайлівна УКРОП
7.     ТКАЧЕНКО Віктор Трохимович РП Олега Ляшка
8.     ШЕМШУРА Наталія Вікторівна БПП “Солідарність”
Виборчий округ №4
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БИЛІМ Максим Анатолійович УКРОП
2.     БОЙКО Володимир Сергійович “Батьківщина”
3.     ГРИНЯК Олександр Андрійович самовисуванець
4.     ЗАЛІЗНЯК Андрій Іванович РП Олега Ляшка
5.     КОВТУН Ігор Анатолійович БПП “Солідарність”
6.     КОСТЮК Євгеній Валерійович “Свобода”
7.     МУЗИЧЕНКО Роман Іванович “Самопоміч”
8.     РАДІНА Ніна Іванівна Рідна країна М. Томенка
Виборчий округ №5
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БОНДАРЕНКО Олексій Миколайович БПП “Солідарність”
2.     КУЛИК Сергій Миколайович Рідна країна М. Томенка
3.     МІСЬКОВ Антон Олександрович “Свобода”
4.     ПОШТАРЕНКО Володимир Павлович РП Олега Ляшка
5.     РАКОЧИЙ Сергій Павлович самовисуванець
6.     СТЕПЕНКО Наталія Сергіївна Аграрна партія
7.     ФЕДОРЯКА Віктор Миколайович “Батьківщина”
Виборчий округ №7
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ДЯЧЕК Тетяна Петрівна “Батьківщина”
2.     КУРЧ Ірина Олександрівна самовисування
3.     РОМАНЕНКО Євгеній Борисович самовисування
4.     САРАЄВА Лідія Георгіївна БПП “Солідарність”
5.     САЮК Валентина Юріївна РП Олега Ляшка
6.     СТОВБЕЦЬКИЙ Ігор Казимирович Аграрна партія
7.     ТРАЧУК Микола Іванович “Свобода”
8.     ЧОРНОРУЦЬКА Людмила Михайлівна УКРОП
Дільниця № 320086 (Фурси, вул.Шкільна,26)
Виборчий округ №6
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     АГЕЄВА Тамара Олександрівна БПП “Солідарність”
2.     БОНДАРЕНКО Петро Миколайович Аграрна партія
3.     КЕБА Вадим Іванович “Батьківщина”
4.     ЛУГОВИЙ Костянтин Миколайович “Свобода”
5.     МАЛЮГА Тетяна Володимирівна “Самопоміч”
6.     ОДНОРОГ Віктор Минович самовисування
7.     ПАШІНСЬКИЙ Владислав Васильович самовисування
8.     СУЗАНСЬКИЙ Володимир Вікторович Рух нових сил М. Саакашвілі
9.     СУХАНІЦЬКА Наталія Анатоліївна самовисування
10.   ТРОФИМЕНКО Богдан Іванович РП Олега Ляшка
11.   ЦЕХМЕСТРЕНКО Ярослав Анатолійович самовисування
Виборчий округ №8
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БЕГАНІН В’ячеслав Петрович “Свобода”
2.     КРИКУН Варвара Василівна БПП “Солідарність”
3.     ЛИСИЙ Ігор Анатолійович Аграрна партія
4.     МИРОНЧЕНКО Людмила Анатоліївна самовисування
5.     ЧЕРНЕНКО Микола Сергійович самовисування
6.     ШЕЛУДЧЕНКО Наталія Василівна РП Олега Ляшка
7.     ШЕРСТЮК Павло Анатолійович “Батьківщина”
Виборчий округ №9
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ВОЛОШИНА Лідія Михайлівна самовисування
2.     ГАПОНЕНКО Василь Миколайович “Батьківщина”
3.     ГИРЯВЕЦЬ Дмитро Миколайович “Самопоміч”
4.     МАЗУР Роман Леонідович “Свобода”
5.     СКОРИЧ Людмила Ігорівна БПП “Солідарність”
6.     ТРОФИМЕНКО Наталія Володимирівна РП Олега Ляшка
7.     ФЕДОРЕНКО Віталій Вікторович Аграрна партія
8.     ЧОРНОБРОВ Валентин Григорович Рух нових сил М. Саакашвілі
Виборчий округ №10
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БОЛОБАН Людмила Петрівна БПП “Солідарність”
2.     ДЕРКАЧ Сергій Семенович Рідна країна М. Томенка
3.     ДЕХТЯРЬОВ Віталій Андрійович “Свобода”
4.     КВАША Володимир Леонідович РП Олега Ляшка
5.     КОЗІОНОВА Раїса Миколаївна Аграрна партія
6.     КОНДРАТЮК Олег Миколайович “Батьківщина”
7.     КРИЧЕВСЬКИЙ Олександр Миколайович самовисування
8.     КУРОЧКА Олена Генадіївна самовисування
9.     ТКАЧ Алла Андріївна самовисування
10.   ШЕВЧЕНКО Михайло Іванович самовисування
11.   ЯКОВЕНКО Ганна Анатоліївна УКРОП
Виборчий округ №11
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ВДОВИКА Олена Іванівна РП Олега Ляшка
2.     ВЕРЕМЕЄНКО Валентина Станіславівна Аграрна партія
3.     ВОЛЬСЬКА Юліана Олександрівна БПП “Солідарність”
4.     ГОРСЬКА Оксана Петрівна самовисування
5.     РУДЬ Роман Петрович “Свобода”
6.     ЧМИРЬ Аліна Ігорівна “Самопоміч”
7.     ШАРАВАРА Віталій Васильович “Батьківщина”
8.     ЯКОВЕНКО Андрій Анатолійович самовисування
Дільниця № 320081 (Трушки)
Виборчий округ №12
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     АТАМАШКО Юрій Дмитрович “Батьківщина”
2.     БАТЕНКО Василь Васильович “Свобода”
3.     БІЛЯКОВА Тетяна Василівна самовисування
4.     ВАСИЛЕНКО Володимир Андрійович самовисування
5.     КАРДАШОВА Лариса Миколаївна Аграрна партія
6.     ПЕЧЕНЕНКО Марія Олексіївна БПП “Солідарність”
7.     ФІЩЕНКО Аліна Семенівна УКРОП
8.     ХАРУТА Вадим Григорович РП Олега Ляшка
Виборчий округ №13
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
 1.     БІЛЯКОВ Максим Олександрович самовисування
 2.     ГАЛАШЕВСЬКА Людмила Сергіївна БПП “Солідарність”
 3.     ЛІЩИНСЬКА Тетяна Іванівна “Свобода”
 4.     САЄНКО Антон Андрійович Аграрна Партія
 5.     САМУСЕНКО Микола Андрійович РП Олега Ляшка
 6.     ШЕВЧУК Ольга Олександрівна “Батьківщина”
Виборчий округ №14
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БРОВЧЕНКО Галина Вікторівна Аграрна партія
2.     ЖУРБА Тамара Анатоліївна “Свобода”
3.     КОВАЛЕНКО Валерій Анатолійович УКРОП
4.    ЛЕВЧУК Сергій Олегович “Батьківщина”
5.     ПОТАПЕНКО Сергій Анатолійович РП Олега Ляшка
6.     СЕМЕНЕНКО Ольга Яківна БПП “Солідарність”
7.     ЧІЖОВ Сергій Сергійович самовисування
Виборчий округ №15
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     АРХИПЕНКО Олександр Петрович Рух нових сил М. Саакашвілі
2.     КУБЕНКО Михайло Анатолійович УКРОП
3.     МЕЛЬНИЧУК Володимир Миколайович “Свобода”
4.     ПОЛЯКОВА Світлана Володимирівна БПП “Солідарність”
5.     ПРИЩЕПЧУК Геннадій Іванович самовисуванець
6.     ПРОХОРЕНКО Микола Іванович РП Олега Ляшка
7.     СЕМЕНОВ Олег Вікторович Аграрна партія
8.     ТРОЦЕНКО Віктор Григорович “Батьківщина”
Виборчий округ №16
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ВЛАСЕНКО Тетяна Леонідівна “Батьківщина”
2.     КАРДАШОВ Олександр Петрович Аграрна партія
3.     ЛУК’ЯНЕНКО Олександр Андрійович “Свобода”
4.     ПОЛІНЕНКО Сергій Володимирович БПП “Солідарність”
5.     САЄНКО Віра Іванівна РП Олега Ляшка
6.     ТКАЧ Ірина Олегівна УКРОП
Виборчий округ №17
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ГОНЧАРОВА Руслана Сергіївна “Батьківщина”
2.     ПРОКОПИШИН Олександр Борисович “Самопоміч”
3.     РЕМЕЗОВСЬКА Алла Сергіївна РП Олега Ляшка
4.     САЄНКО Тетяна Свиридівна Аграрна партія
5.     СЕРГІЄНКО Тетяна Михайлівна БПП “Солідарність”
6.     ФРАНЧУК Петро Анатолійович самовисування
7.     ЯРЕМЕНКО Тетяна Анатоліївна самовисування
Виборчий округ №18
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ГЕРАСИМЮК Олена Володимирівна “Батьківщина”
2.     ДІДЕНКО Валентин Володимирович самовисування
3.     МАЗУР Володимир Васильович самовисування
4.     МАКАРЕВСЬКА Людмила Миколаївна РП Олега Ляшка
5.     МАРЧЕНКО Наталія Володимирівна БПП “Солідарність”
6.     МЕЛЬЦАРЕК Віра Іванівна “Свобода”
7.     ШУТЕНКО Руслан Вікторович самовисування
Дільниця № 320060 (Матюші)
Виборчий округ №19
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БАБЕНКО Вікторія Василівна “Батьківщина”
2.     БАТЕНКО Ірина Михайлівна Аграрна партія
3.     КАРПЕНКО Володимир Миколайович самовисування
4.     НАУМЕНКО Олена Євгеніївна “Самопоміч”
5.     ПАВЛОВСЬКИЙ Ігор Миколайович Рух нових сил М. Саакашвілі
6.     ПЕТРЕНКО Людмила Миколаївна Народний рух
7.     ПЕТРЕНКО Тетяна Михайлівна РП Олега Ляшка
8.     РУДЬКО Олександр Миколайович УКРОП
9.     СТУДЗІНСЬКИЙ Сергій Юрійович “Свобода”
10.   ФЕДОРЧЕНКО Анатолій Васильович БПП “Солідарність”
11.   ХІВРИЧ Анатолій Михайлович самовисування
Виборчий округ №20
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БІЛИК Михайло Михайлович Народний рух
2.     ВАГУЩЕНКО Тетяна Дмитрівна Аграрна партія
3.     ГЛЕВАСЬКИЙ Віталій Васильович БПП “Солідарність”
4.     ДРОЗЮК Павло Володимирович “Свобода”
5.     КАРПЕНЧУК Ольга Миколаївна “Батьківщина”
6.     САЄНКО Олександр Петрович РП Олега Ляшка
Виборчий округ №21
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ГАЛАШЕВСЬКИЙ Олександр Ігорович УКРОП
2.     ГАЛАШЕВСЬКИЙ Олександр Леонідович самовисування
3.     ГЛЕВАСЬКИЙ Леонід Минович Аграрна партія
4.     ЖАРКО Аліна Віталіївна самовисування
5.     КЛИМЕНКО Меланія Іванівна самовисування
6.     ЛАЗОРЕНКО Юлія Андріївна самовисування
7.     ЛИТВИН Григорій Степанович “Батьківщина”
8.     ПУСТОВІТ Віталій Миколайович РП Олега Ляшка
9.     ХІВРИЧ Тетяна Дмитрівна БПП “Солідарність”
10.   ЧЕЧІЛЬ Андрій Васильович “Свобода”
Дільниця № 320893 (Пищики)
Виборчий округ №22
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ВЕЛИЧКО Людмила Ігорівна Рух нових сил М. Саакашвілі
2.     ГЕРАСИМЕНКО Володимир Андрійович самовисування
3.     КОЛОКОЛОВ Володимир Сергійович самовисування
4.     СВИСТАЄНКО Максим Олексійович “Свобода”
5.     СУХАРЕНКО Олександр Іванович “Батьківщина”
6.     ФУРСЕНКО Юрій Павлович БПП “Солідарність”
7.     ЯКІВЧУК Людмила Олексіївна РП Олега Ляшка
8.     ЯРЕМЕНКО Людмила Олегівна Рух В. Наливайченка
9.     ЯЩЕНКО Олег Анатолійович самовисування
Виборчий округ №23
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     ГЕРАСИМЮК Валерій Миколайович “Батьківщина”
2.     КУЗЬОМКО Олександр Миколайович УКРОП
3.     ЛАТКА Олександр Володимирович “Свобода”
4.     ЛУК’ЯНЕНКО Оксана В’ячеславівна РП Олега Ляшка
5.     РАДЮК Володимир Вікторович Рух В. Наливайченка
6.     РЯБІНЦЕВ Віктор Вадимович самовисування
7.     СЄДИХ Олександр Миколайович самовисування
8.     ЯЩЕНКО Анатолій Миколайович самовисування
Виборчий округ №24
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БОЙЧУК Анатолій Андрійович самовисування
2.     ВАЩУКОлександр Олександрович “Свобода”
3.     ЗЯХОР Віктор Володимирович “Батьківщина”
4.     КАЛЕНИЧЕНКО Дмитро Анатолійович самовисування
5.     КУЗЬОМКО Віктор Миколайович УКРОП
6.     МАЗУР Надія Іванівна БПП “Солідарність”
7.     НАГОРНИЙ Максим Борисович самовисування
8.     ПАЩЕНКО Сергій Іванович Рух В. Наливайченка
9.     СТЕПЕНКО Віктор Анатолійович РП Олега Ляшка
Виборчий округ №25
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     БОРИСЕНКО Таміла Василівна БПП “Солідарність”
2.     ВОЛОШИН Юрій Сергійович “Свобода”
3.     КРАВЧЕНКО Анатолій Миколайович самовисування
4.     КУРИЛЕНКО Валентин Васильович самовисування
5.     ПОСІДА Тетяна Олександрівна РП Олега Ляшка
6.     СІБЯКІН Андрій Васильович “Батьківщина”
7.     ТИЩЕНКО Юлія Василівна “Самопоміч”
8.     ЯКОВЕНКО Наталія Григорівна УКРОП
9.     ЯРЕМЕНКО Надія Віталіївна Рух В. Наливайченка
Виборчий округ №26
Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Суб’єкт висування
1.     АЛЄКСЄЄНКО Григорій Степанович РП Олега Ляшка
2.     ГИРЯВЕЦЬ Юрій Петрович самовисування
3.     ГОЛУБ Ірина Іванівна Рух нових сил М. Саакашвілі
4.     ГУЦУЛЯК Михайло Юрійович “Батьківщина”
5.     ЗЯХОР Іван Григорович самовисування
6.     КОЗУБЕНКО Костянтин Вікторович “Свобода”
7.     ЛЕМЕШКО Алла Іванівна Рух В. Наливайченка
8.     ТРОПОТЯГА Раїса Василівна БПП “Солідарність”
Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *