13 квітня 2019 Біла Церква зустрічала на наступному випробуванні переможців ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя – 2019».
У затишному спортивному комплексі Білоцерківської ДЮСШ «Юність» в змаганнях ІІІ зонального етапу зустрілися перші вісім команд – переможців ІІ етапу.
Юних лелеченят вітали заступник голови відділення НОК України в Київській області Володимир Корнієнко.
Під час урочистого відкриття змагань учасники і судді дали олімпійську клятву та переглянули показові виступи гімнасток ДЮСШ «Юність». А допомогу в проведенні змагань з волейболу надавали юні волейболісти ДЮСШ «Юність», учасники чемпіонату світу в Хорватії .
У напруженій боротьбі перемогу виборола команда м. Білої Церкви, друге місце програвши всього одне очко посіли чудові лелеченята нашої Фурсівської сільської ради, яку представляли учні КОНЗ Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, третіми були представники Білоцерківського району. Наші юні олімпійці в фінальній частині ІІІ етапу виборюватимуть право захищати честь Київщини на Всеукраїнському етапі змагань «Олімпійського лелеченяти».
Всі учасники отримали нагороди за участь у змаганнях від відділення НОК України в Київській області. Володимир Корнієнко також вручив подяки за підготовку команд вчителям фізичної культури.
Подяку за вагомий внесок у розвиток Олімпійського руху на Київщині отримав вчитель фізичної культури КОНЗ Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Віктор Троценко, та головний спеціаліст з питань культури гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко.
Зазначимо, фінальна частина обласних змагань відбудеться 18 травня в селі Чайки Богуславського району, де за перемогу поборються 15 команд-призерів зональних змагань.
Бажаємо нашій команді та її керівникові Віктору Троценку подальших вдалих виступів.