В середу 28 листопаду 2018 року, в спортзалі Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбувся відкритий урок з фізичної культури на тему «Футбол». Урок проводив вчитель методист фізичної культури Віктор Григорович Троценко.

За цікавим навчально-тренувальним, виховним та оздоровчим процесом уважно слідкували: начальник гуманітарного відділу Валентина Василівна Корнійчук, головний спеціаліст гуманітарного відділу Людмила Василівна Сікачина, головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Миколайович Ніколаєнко, директор Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віра Іванівна Саєнко та заступник директора з навчальної роботи Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Миколаївна Кубенко.

Урок, як і слід було очікувати, пройшов яскраво, динамічно, з любов’ю до учнів, на самому вищому рівні. Це закономірно, тому, що Віктор Григорович має 45 років стажу педагогічної роботи. Має високі звання Відмінник освіти, кращий вчитель року, чималу кількість Почесних грамот та Подяк Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації футболу України, Київської області та Білоцерківського району, Київського обласного відділення НОК України, Управління фізичної культури Київської ОДА, Білоцерківської РДА. Нагороджений медаллю «За заслуги». Спортивні команди під його керівництвом завжди займають призові місця на змаганнях всіх рівнів.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *