Чудового, сонячного дня 25 квітня 2019 року, на стадіоні центру олімпійської підготовки КЗ КОР «КОЦОП», що розташований у смт. Терезине, відбувся відкритий турніру з футболу, присвяченого героям Чорнобиля серед юнаків 2010 р.н. та молодших. Це свято дитячого футболу було організоване Білоцерківською районною федерацією футболу спільно з гуманітарним відділом Фурсівської сільської ради. Після реєстрації та жеребкування вісім кращих команд юних футболістів Київської області вийшли на зелений газон, та під бурну підтримку вболівальників, повели яскраву, самовіддану боротьбу за нагороди. Нашу громаду представляла команда «Інтер» Фурси, яку підготував тренер Дмитро Безпалий. На груповій стадії турніру наші хлопчаки поступилися майбутньому чемпіону, команді ДЮСШ Фастів, та вигравши інші матчі, посіли друге місце в своїй групі. У стиковій зустрічі за третє місце наша команда перемогла «Арсенал» Біла Церква і здобула бронзові нагороди. Друге місце отримала команда «Зміна» Біла Церква. Кращими гравцями було визнано: воротар – Скороход («Зміна»); захисник – Осадчук («Інтер»); нападник – Золотухін (ДЮСШ Фастів). Після завершення цікавих футбольних баталій, в яких юні спортсмени демонстрували своє вміння та не аби яку мужність, часом витираючи сльози від дошкульних ударів м’ячем, або зіткнень з суперником, продовжували боротьбу, головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко вручив переможцям, призерам та кращим гравцям кубки, дипломи та медалі. Крім цього всі команди отримали чудові, великі, смачні торти. Всі присутні отримали заряд бадьорості та яскравих позитивних емоцій.
Бажаємо нашим дітлахам та їх тренеру подальших вдалих виступів.