10 січня 2019 року в актовій залі Фурсівської сільської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Фурсівської об’єднаної територіальної громади.
На нараду було винесено 10 питань, що стосувались підсумків роботи навчальних закладів за перше півріччя та актуальних питань, що потребують першочергового вирішення.

Зокрема, розглядались питання про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році та участь учнів закладів загальної середньої освіти у ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Начальник гуманітарного відділу – Корнійчук В.В. зробила глибокий аналіз результативності та участі учнів шкіл у різноманітних конкурсах учнівської творчості, Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. Було визначено учнів, які будуть приймати участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Це: 18 учнів Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, 8 учнів КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», 5 учнів Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та 2 учні Матюшівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

У Всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої!» взяли участь лише 2 учні Пищикіського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Всеукраїнському конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук взяли участь 6 учнів: 3 учні Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Пархоменко Олександр, Кеба Анастасія; керівник – Шевченко Софія Василівна та Лісова Дарина; керівник – Сідало Ольга Яківна), 2учні КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (Загорудній Денис та Медвідь Тетяна; керівник – Пєсніна Алла Леонідівна) та 1 учень Матюшівського ЗЗСО І – ІІ ступенів (Проценко Микола; керівник – Бондарук Ірина Петрівна).
На нараді було розглянуто питання про організацію роботи з підготовки до видачі документів про освіту державного зразка випускникам 2019 року та про підготовку до проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Зацікавило керівників навчальних закладів питання про створення Освітнього центру на базі КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

За підсумками наради було дано доручення начальника гуманітарного відділу керівникам закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Фурсівської ОТГ.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *