16 березня 2019 року, в Києві пройшов чемпіонат Центрального бранча Кіокушин-кан карате в Україні в розділі “куміте”.
У змаганнях взяли участь учні Фурсівського та Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які займаються в клубі “Волот” у тренера Володимира Данилка. Турнір складався з трьох частин. Спочатку був проведений турнір для юних спортсменів – “Випробування поєдинком”. Протягом всього турніру, в залі вирував справжній феєрверк емоцій – від розчарувань та перших сліз, до радісних криків батьків і оплесків колег по команді. Тут перемога особливо цінна як для тих, хто піднявся на п’єдестал, так і для тих, хто боровся вперше, долаючи свій страх. Всі спортсмени продемонстрували високий рівень техніки, бойовий дух та волею до перемоги.
Продовженням чемпіонату стали поєдинки серед досвідчених бійців, хто постійно виступає на турнірах, в тому числі міжнародного рівня. Тут змагалися техніка і сила. Переможці визначалися в напруженій та в наполегливій боротьбі.
Третій розділ турніру – ката, серед дорослих і підлітків. Даний розділ складався з двох дисциплін: ката і ката з жердиною “бо”. Техніка роботи зі зброєю в даний час є одним з ключових елементів, який викладається інструкторами Бранча під керівництвом президента Всеукраїнської федерації кіокушин-кан Бориса Гладкого.
Практика роботи зі зброєю, яке в карате спочатку мала прикладний фактор, зараз є важливим тренувальним аспектом. Вона дозволяє відпрацьовувати правильність стійок, переміщення, роботу стегон, кінцеву фазу удару. Тому ефективна і для підготовки спортсменів для куміте.
Загалом, чемпіонат показав хороший рівень підготовки спортсменів, багато з яких незабаром візьмуть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах.
Вітаємо переможців та бажаємо їм вдалих виступів в цьому сезоні!
І-місце: Богдан Карпенко, Ростислав Богателя (Фурси)
Аліна Колпачьова, Кіра Колісниченко (Пищики).
ІІ-місце: Дарина Артамонова, Богдан Музиченко, Тімур Петраков (Фурси)
Денис Морущак, Артур Степура, Михайло Янчук,
Олександр Друзь (Пищики)
ІІІ-місце: Денис Плющ, Роман Безпечний, Дарина Горбань,
Іван Каргаліцький, Артем Богуславець, Олександр Конопляний,
Славко Конопляний (Фурси)
Марк Хабнер (Пищики).

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *