26 травня в Білоцерківському районі в селі Трушки відбулися змагання невоєнізованих протипожежних формувань та добровільних пожежних дружин.
Мета цього змагання – підвищення бойової готовності та спортивної майстерності, а також популяризація серед населення пожежно-прикладного спорту, прийомів та способів гасіння пожеж.
Продемонструвати готовність пожежно-рятувальної техніки, професіоналізм і оперативність реагування в надзвичайних ситуаціях цього дня прибули 5 команд пожежних дружин з міста та району. Оцінювання майстерності та вправності команд проводилося за такими етапами та критеріями: утримання пристосованої техніки, пожежна естафета 4 по 100 м та бойове розгортання дружин від пожежного автомобіля.
На спортивному майданчику панувала атмосфера суперництва, учасники були налаштовані лише на перемогу та всі прагнули показати найкращий результат та продемонструвати високий рівень підготовки. У результаті, переможцем змагань серед пожежних команд міста стала дружина КП «Білоцерківхлібопродукт», а в номінації «найкраща пристосована техніка» перемогу отримала пожежна команда «ТОВ» Агрофірма «ДІМ». Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.

За матерілами Білоцерківської РДА

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *