Теплий весняний вітерець приносить до нас яскраве свято Останнього дзвоника!

Останній дзвоник … Скільки в цьому слові спогадів,  радості,  смутку, світлої печалі. Для одних цей день – початок веселих канікул,  а для інших – бентежна мить розлуки зі школою.

Традиційно завершився навчальний рік святом Останнього дзвоника  у Пищиківському закладі загальної середньої освітиДалі на учнів школи чекають веселі та незабутні канікули, а на випускників –  зовнішнє незалежне оцінювання, визначення своєї самостійної стежини у дорослому житті.

До свята Останнього дзвоника, яке відбулося 31 травня 2019 року, готувалися усі – від найменших до найстарших учнів нашої школи. Розпочали свято учні 1 класу веселою та жартівливою інсценізацією. З щирими привітаннями звернулася до присутніх  директор школи Фартух Лариса Анатоліївна та нагородила учнів грамотами і подяками. Завітали на свято також поважні гості: староста сіл Пищики та Безугляки Барчук Антоніна Степанівна, головний спеціаліст з питань спорту Ніколаєнко Олександр Миколайович, депутат Фурсівської ОТГ Нагорний Максим Борисович.

З наказом  про закінчення навчального року ознайомив  заступник директора з навчальної роботи Гандзюк Юрій Васильович.

Показали свою майстерність вихованці хореографічного гуртка «Танцювальна мозаїка» (керівник – Цаценко О. Л.)   та порадували присутніх енергійним танцем «Рок-н-рол».

Першокласники радісно  вітали випускників та подарували їм вірші та веселу пісню. Учні одинадцятого класу підготували прощальний  шкільний танцювальний флешмоб.

На закінчення  свята для всіх присутніх продзвенів останній шкільний дзвінок, дзвінок дитинства, юності, надії.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *