Згідно плану заходів, з метою святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, на центральному стадіоні села Фурси 24.08.2018 року, проходила спартакіада Фурсівської сільської ради.
Після параду відкриття, проведеного головним суддею змагань Віктором Григоровичем Троценком, яскраве свято розпочалося показовими виступами боксерів. Під керівництвом тренера-викладача, Майстра спорту СРСР, члена збірних команд СРСР та України, судді міжнародної категорії, Юрія Федоровича Ляхова, його вихованці, серед яких була Анастасія Коломієць, призерка Чемпіоната України, продемонстрували свою майстерність з боксу.
Далі, під звуки футбольного маршу, на футбольний газон для участі в матчевій зустрічі з футболу вийшли ветерани нашої ОТГ та міста Біла Церква. Перший тайм цього видовищного поєдинку закінчився перемогою наших нестаріючих ветеранів. У другому представники Білої Церкви змогли відігратися і ця цікава зустріч закінчилася нічиєю 1:1. Все вирішили післяматчеві пенальті. Наші футболісти виявилися вправнішими і здобули перемогу з рахунком 3:1. Кращим гравцем зустрічі було названо найстаршого спортсмена Анатолія Бородая.
Продовжив свято міні турнір з футболу, в якому прийняли участь молодіжні команди населених пунктів нашої громади та гості з Білої Церкви та Дроздів. В підсумку безкомпромісної боротьби в фіналі перемогу святкували футболісти села Дрозди, на другому представники Білоцерківського Каменяра, хлопці села Фурси отримали бронзові нагороди перегравши команду команда села Трушки, яка фінішувала четвертою. Кращим воротарем турніру визнано Миколу Свирида. Кращим захисником став Олексій Зорін. Кращим нападником виявився Андрій Шпуганич.
Перед фіналом футбольного турніру були проведені змагання з підтягування на перекладині. Тут вправнішим виявився Сергій Скоробрещук, учень Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який підтягнувся 32 рази. На другому місті Темірлан Мамаєв з села Трушки, він підтягнувся 27 разів. Третє місце у Олексія Зоріна з білої Церкви, з результатом 26 разів.
Всі переможці, призери та кращі гравці отримали кубки, грамоти та медалі, підготовленими гуманітарним відділом.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *