Портал «Слово громади» розмістив два відео інтерв’ю з директором Київського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України Олегом Любімовим.

У першій частині розмови директор Київського ЦРМС розповів політичному оглядачу порталу «Слово громади» Дмитру Гаврилюку про успіхи децентралізації на Київщині та причини, які уможливили низьку динаміку реалізації реформи місцевого самоврядування у столичному регіоні, про це повідомляє Київський ЦРМС.

У другій частині розмови Ви дізнаєтесь, які райони Київської області нині не поспішають рухатись в бік створення об’єднаної територіальної громади та навпаки, які дієві інструменти сприяння розбудові сильної та ефективної громади доступні ОТГ вже сьогодні і якими можуть навчитись користуватись нові потенційні об’єднані громади.

Експертний вердикт Олега Любімова щодо децентралізації на Київщині

Загальновідомо, що Київська область є "аутсайдером" в частині створення об'єднаних територіальних громад (ОТГ). На сьогодні створеними є лише 10 ОТГ, водночас приблизно два десятки різних за площею та кількістю населення громад очікують схвалення чи розгляду свого рішення про об'єднання. Тим не менш, у децентралізації на Київщині є свої успіхи. Про них та причини, які уможливили низьку динаміку реалізації реформи місцевого самоврядування, журналіст, політичний оглядач порталу Слово Громади – Дмитро Гаврилюк, запитали у директора Київський Центр розвитку місцевого самоврядування – пана Олег ЛюбімовХочете зрозуміти куди рухається корабель "децентралізації" на Київщині? Дивіться та аналізуйте першу частину відео матеріалу журналістів "Слово Громади".

Опубліковано Слово Громади Четвер, 13 вересня 2018 р.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *