6 жовтня, на стадіоні “Колос” с. Шкарівка відбулися ювілейні Х сільські ігри Білоцерківщини. Загалом участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів у складі команд з Узинської та Фурсівської об’єднаних територіальних громад, Терезинської селищної, Дроздівської, Маловільшанської, Поправської, Шкарівської сільських рад, повідомляє гуманітарний відділ.

Урочисто відкрили захід і побажали успіхів учасникам змагань голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур та секретар Шкарівської сільської ради Алла Балас. Також були присутні начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Надія Крилевець та головний спеціаліст цього відділу Сергій Соколов.

Запеклі спортивні баталії, а вболівальники це підтвердять, тривали до вечора. Наймасовішими та найтривалішими виявилися змагання з міні-футболу та волейболу, бо за звання кращих змагалися аж десять команд.

Збірна команда нашої громади показала відміні результати. У шашках не було рівних нашому 79-ти річному ветерану Анатолію Добровольському.

Трете місце вибороли наші футболісти. Команда волейболістів, на чолі з капітаном Юрієм Атамашко, піднялася на першу сходинку.

В підсумку змагань з настільного тенісу весь п’єдестал пошани опанували наші хлопці: Дмитро Атамашко, Артем Дзюман та Костянтин Ільченко.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *