28 серпня 2018 року у Фурсівській ОТГ відбулась перша стратегічна сесія педагогічних працівників об’єднаної громади.
Конференцію відкрила та щиро привітала всіх присутніх з початком нового навчального року начальник гуманітарного відділу Фурсівської ОТГ – Корнійчук Валентина Василівна. Вона повідомила, що серпнева конференція – особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.
До президії конференції були запрошені: Фурсівський сільський голова – Фурсенко Микола Іванович; депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з охорони здоров’я – Бігарі Наталія Володимирівна; головний координатор ради профспілкового комітету Білоцерківського району – Василенко Володимир Андрійович та начальник відділу освіти Білоцерківської РДА – Бабенко Вікторія Василівна.
Привітав педагогічних працівників та розповів про досягнення громади Фурсівський сільський голова – Фурсенко Микола Іванович.
З доповіддю на тему: «Громадсько активна школа як осередок розвитку об’єднаної територіальної громади та пріоритетні завдання реалізації концептуальних засад «Нової української школи» виступила начальник гуманітарного відділу Фурсівської ОТГ – Корнійчук Валентина Василівна.
Про роль школи, сім’ї та громадськості в ОТГ змістовно розповіла вчитель зарубіжної літератури Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Шевченко Софія Василівна.
Звісно, що сьогодні неможливо уявити освітнє середовище без закладів дошкільної освіти, адже дошкілля – фундамент Нової української школи. Саме з такої проблеми: «Дошкілля – фундамент Нової української школи. Сучасний заклад дошкільної освіти» на конференції виступила керівник Матюшівського закладу дошкільної освіти «Веснянка» – Батенко Ірина Михайлівна.
Привітала учасників конференції Бігарі Наталія Володимирівна, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з охорони здоров’я. вона розповіла учасникам конференції також про хід медичної реформи.
Василенко Володимир Андрійович розповів про свій майже родинний зв’язок з Фурсівською громадою та важливу роль профспілок у врегулюванні соціальних конфліктів у сучасному суспільстві.
Зі словами привітання до присутніх звернулася також начальник відділу освіти Білоцерківської РДА –Бабенко Вікторія Василівна. Вона також вручила подяку Фурсенку Миколі Івановичу за багаторічну сумлінну працю на благо громади.
По закінченню пленарного засідання конференція прийняла резолюцію, яку озвучила головний спеціаліст Фурсівської ОТГ –Людмила Василівна Сікачина.
Далі педагоги продовжили роботу по секціях, які працювали на базі Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *