Семінар-нарада з питань організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з об’єднаними територіальними громадами Київської області в умовах децентралізації влади відбувалася 22 листопада в приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

На запрошення Сергія Тимофєєва завітали на робочу зустріч керівники та службовці управління фізичної культури і спорту КОДА, очільники обласної та районних організацій ФСТ «Колос», голови обласних організацій ФСТ «Динамо», «Спартак», «Україна», Київського обласного відділення Комітету фізичної культури і спорту МОН, Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Київського обласного відділення НОК України. Також в семінарі взяли участь керівники об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та фахівці громад, які відповідають за розвиток фізичної культури і спорту: Бучанська, Великодимерська, Калитянська, Студениківська, Пісківська та Фурсівська громади.

З вітальним словом від імені керівництва Київської обласної державної адміністрації звернувся до гостей Сергій Тимофєєв, передавши слово присутньому в президії Сергію Кармазіну, депутату Київської обласної ради, голові постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області. Сергій Вікторович взяв слово та представив розвиток спорту та інших галузей Київщини, обмалювавши ситуацію щодо фінансової спроможності та механізмів тендерів, що дають можливість реалізовувати спортивні програми. Також пан Кармазін запевнив про повну підтримку на голосуванні депутатського корпусу КОР ініціатив об’єднаних громад щодо розвитку спортивних програм. Пан Тимофєєв ознайомив присутніх з інформацією щодо законодавства України, яке регулює питання фізичної культури і спорту.

А також ознайомив зі структурною побудовою сфери діяльності, нормативно-правовими відносинами суб’єктів та об’єктів управління з фізичної культури і спорту в Київській області. Сергій Олександрович зокрема нагадав про досягнення за рік в роботі Управління спорту – це і розвиток спортивної інфраструктури за обласною програмою «Київщина спортивна» та держпрограмою, це і створення резервної шатної збірної команди, це і другий рік поспіль видача стипендій спортсменам та тренерам тощо. Наступним питанням, яке розглянули згідно програми семінару, став розвиток масового, резервного спорту, спорту вищих досягнень. З цим питанням та з основними проблемами функціонування ДЮСШ, зокрема у сільській місцевості ознайомлював Володимир Стеценко, заступник начальника управління фізичної культури і спорту та Олександр Моспан, головний спеціаліст відділу спорту.

Також Володимир Григорович ознайомив учасників наради з основними засадами та нормативно-правовим підґрунтям організації фізкультурно-оздоровчої роботи. Завершивши свою доповідь відомчою та державною статистичною звітності у 2018 році. І на завершення семінару-наради відбулася відкрита дискусія щодо організації фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів шляхом кооперації коштів та зусиль органів місцевого самоврядування та громадських інституцій з фізичної культури і спорту.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *