4 серпня в дитячому оздоровчому таборі «Дружба», що знаходиться в селі Трушки Білоцерківського району, було організовано і проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
У рамках заходу працівники Головного управління спільно з рятувальниками Білої Церкви здійснили захоплюючий і головне повчальний захід для дітей, що проводять свій літній відпочинок у таборі на березі водойми.
Усім відомо, що діти гарно засвоюють нову інформацію і роблять це із задоволенням якщо вона подається в ігровій формі. Цим і «озброїлись» вогнеборці прямуючи на повчальну зустріч із малечею. Та не єдині лише теоретичні знання стали у пригоді: усе дійство було розділено на окремі локації за специфікою діяльності, а діти відповідно на групи. Із захопленням малеча занурювалась у новий сюжет на новому місці і з цікавістю брала участь у тому, що перед ними відбувалось: приміряли бойовий одяг рятувальників, роздивлялись вибухонебезпечні приладдя, опановували металошукач, вчились надавати першу медичну допомогу, досліджували пожежний автомобіль та подавали воду з брандспойта. Традиційною забавкою було змагання з перетягування пожежного рукава, у фіналі якого перемогла звичайно «Дружба».
У вигляді бесіди-діалогу дітлахи уважно прослухали інструктаж про небезпеку пустощів з вогнем, наголосили на серйозність ризиків та наслідків у разі необережного поводження з вогнем. Нагадали про правила поводження під час відпочинку на воді. Діти були зацікавлені і дуже активні. Із задоволенням висловлювали свої думки і ділились знаннями з даних тем.
На останок малеча прийняла освіжуючий легкий літній душ прямісінько з пожежного рукава та на згадку від рятувальників отримали пізнавальні листівки-пам’ятки.
І малим учасникам і самим рятувальникам захід неймовірно сподобався і кожному із своїх причин. Час був проведений із користю і задоволенням, що є кращим доказом та запорукою успіху в будь-якій справі.
Діти отримали безліч позитивних емоцій, корисних знань та навичок. Тепер багато з них вже мріють в майбутньому стати рятувальниками. Радісні та щасливі обіцяли не жартувати з вогнем та бути обережними.

За матеріалами: Білоцерківської РДА

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *