Родинне свято «Берегиня роду»

8 Березня

     Відшуміла зима своїми заметілями, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна, принадна красуня-весна. Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень. Тож не даремно саме в цей час ми святкуємо один із найкращих, найсвітліших днів – свято жінок. В усі часи, по всьому світу жінка викликала особливе відношення, адже вона уособлювала ніжність, красу, надзвичайну зворушливість і чутливість.

7 березня 2018 року у Пищиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось родинне свято «Берегиня роду!» Найщирішими словами шестикласники вітали своїх матерів, бабусь, однокласниць та вчителів з Міжнародним жіночим днем –

8 Березня.

Материнський образ являється дітям із сивих туманів віків, із синяви неба і золотавих надвичір´їв, із вишневого цвітіння і калинової задуми.

…Хай дзвенить повсюди пісня

Про найкращих мам.

Ми за все, за все на світі

Щиро дякуємо вам!

    На заході лунали пісні про маму: «Мамин вальс», «Хто мене зігріє», «Наші мами», «Одна калина».

Слово «мама» росте разом з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розквітає квітка, як тихо світить веселка і гладить дитину по голівці рідна рука. І так же тихо воно приходить на вуста- промінцем маминої усмішки і ласкавістю її очей, листочком вишні і світлинкою сонця, пелюсткою квітки і радістю веселки, теплою лагідністю руки.

Приємно здивували присутніх хлопці 6 класу, які привітали своїх однокласниць цікавими виробами.

Організували та провели свято класний керівник 6 класу – Борисенко Т. В. та заступник директора з НВР – Гриб Л.І.

Свято пройшло в атмосфері ніжності та любові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://pyschykyschool.ucoz.ua/news/8_bereznja/2018-03-12-149

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *