23 травня 2019 року у Пищиківському закладі загальної середньої освіти відбулося   родинне свято «Прощавай, букварику!».

Свято Букваря відбулося у формі гри, першокласники подорожували по казках та мультфільмах. Букварика викрали зі свята, і щоб  його врятувати дітям потрібно було із пелюсток скласти квітку. А кожна пелюстка – це результат виконаного завдання. Першокласникам довелося долати перешкоди, щоб визволити Букварика від злого чарівника. Різні казкові герої завітали на свято: Листоноша Пєчкін, Казка, Циганка, Буратіно, Нечупара, Лікар Айболить, Баба Яга, Королева Знань із помічниками-підручниками.  Першокласники вразили всіх присутніх своєю винахідливістю. Діти виконували всі завдання казкових героїв: співали пісні, декламували вірші, танцювали, відгадували загадки.

Щирими та теплими словами привітала першокласників, батьків, вчителя Юрченко Наталію Григорівну  директор Пищиківського закладу загальної середньої освіти Фартух Лариса Анатоліївна та вручила учням свідоцтва «Друг Букварика».

Прощання з Букварем наших першокласників сумним не  було, бо це –святкування перших досягнень у школі, а  попереду – нові відкриття і знання, нові друзі. Але в житті кожної людини найкращим і найпамятнішим завжди залишається перший клас.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *