1 грудня у спортивному залі Фурсівської школи відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футнету серед юнаків (3+3, 2+2, 1+1). В змаганнях взяли участь вісім команд.

Результати змагань

Переможцями в трійках стали вихованці команди №1 Фурсівської ЗОШ: Олександр Пашинський, Сергій Скоробрещук та Давид Вірда (тренер-викладач ДЮСШ В. Кривий).
Срібними призерами стали учні команди Шкарівської ЗОШ: Олександр Ярмолюк, Богдан Ковальчук та Назарій Мазуренко (вчитель фізичної культури О. Чорна).
Бронзу здобула команда №2 Фурсівської ЗОШ: Віталій Скрит, Максим Дегтярьов та Ярослав Щербатюк.

Переможцями в двійках стали Андрій Горбатюк і Олександр Пашинський, обоє вихованці Фурсівської ЗОШ. Друге місце у Антона Ковенько і Артема Котовського, учнів Розаліївського НВО (вчитель С Зеленецький). Третє місце посіли вихованці Поправського НВО Давидюк Назар і Семченко Дмитро (тренер-викладач ДЮСШ В. Шегда).

В одиночному заліку золота медаль у Давида Вірди, срібна у Ярослава Шаркадія з Узинської ЗОШ №1 (тренери-викладачі ДЮСШ М. Браганець та О. Браганець). Бронзову медаль виборов Віктор Зимоглядов, вихованець Дроздівської ЗОШ (тренер-викладач ДЮСШ С. Тулуман).
Директор Білоцерківської районної ДЮСШ пані Яценко нагородила переможців та призерів змагань медалями та грамотами, а також всі учасники і гості змагань були традиційно пригощені ласощами від гостинної Фурсівської школи.

Що таке футнет?

Футнет і тенісбол – це одне і те ж. Футнет – офіційна міжнародна назва гри, яку в Україні здавна прийнято називати тенісбол. Футнет – це гра футбольним м’ячем через тенісну сітку на майданчику, схожому розмірами на волейбольний. Суть гри – теж симбіоз цих трьох видів спорту. Від футболу – робота з м’ячем, від тенісу – торкання м’яча майданчика, набір ударів, від волейболу – три торкання на команду, прийом м’яча, пас, атака, блок.
За матеріалами Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *