1.Внесення змін до штатного розпису апарату виконавчого комітету Фурсівської сільської ради.

В розділ керівництво добавили посаду «заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів».

2.Фурсенко М.І. запропонував кандидатуру Кравцової Катерини Миколаївни на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Дана кандидатура була попередньо розглянута на профільних комісіях. Була повністю підтримана радою.  Катерина Миколаєвна є кандидатом юридичних наук, що є дуже гарним підсиленням апарату виконавчого комітету і команди Фурсенка М.І. з точки зору покращення якості документообігу, якісної підготовки посадових інструкцій та розподілення роботи в середині.

3.Про спільне фінансування будівництва дошкільного навчального закладу по вул. Шевченка,

14 в селі Фурси в сумі 571 205 грн.

Дане рішення було підтримане радою. 27 лютого дане рішення повинно бути надане в Київ в мінрегіонбуд. Дане питання було одним з найтерміновіших для прийняття.

4.Про передачу субвенції соціально-економічного розвитку для села Трушки в сумі 43 632 грн.

Дане рішення було підтримане радою. В минулому році при проведенні дня села Трушки – депутатом верховної ради Гудзенко В.І. подаровано сертифікати на придбання музичної апаратури для Трушківського будинку культури. Дякуємо за підтримку.

5.Про утворення фонду з охорони навколишнього природного середовища у складі сільського бюджету та затвердження Положення про нього.

Дане питання було висвітлене головою земельної комісії Потапенко С.А. Дане рішення підтримане радою. Дане положення було виставлене на сайті заздалегідь.

http://fursy.rada.org.ua/pyata-sesiya-vii-sklikannya-12-42-41-08-02-2018/

6.Звернення від Білоцерківського районного управління фінансами «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».

Дане рішення було підтримане радою у вигляді «затвердити зміни до бюджету по компенсації на соціальні послуги надані Сквирським управлінням соціального захисту повністю – на сумму 11752,8 грн а по запиту Білоцерківського управління – підтримати фінансування по факту надання персоніфікованих даних у форматі який запитує в.о. начальника відділу надання соціальних послуг Фурсівської ОТГ. Дане рішення було підтримано так, щоб допомога,  яка надається – дійсно направлялась для мешканців Фурсівської ОТГ.

7. Звернення дитячо-юнацької спортивної школи «Про зміну структури та штатних розписів працівників структурних підрозділів відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації та закладів позашкільної освіти Білоцерківського району» від 28.12.2017р. № 402 п.п.1.1.

Рада підтримала рекомендацію бюджетної комісії. Підтримано надати фінансування тренерам на території Фурсівської ОТГ на 2 місяці починаючи з 05 березня. І чекаємо рекомендацій від в.о. відділу спорту з подальшого фінансування тренерів.

8.Про звернення голови Білоцерківської районної організації ветеранів щодо виділення транспорту для перевезення творчих колективів с. Фурси «Серпанок» і с. Трушки «Берегиня» для участі в міськрайонному фестивалі.

Перенести на наступне засідання до уточнення суми.

9.Про вирішення питання безкоштовного харчування дітей-інвалідів шкіл Фурсівської ОТГ.

Дане питання було підтримане радою. Бюджетна комісія отримала інформацію від шкіл Фурси, Трушки, Матюши, Пищики – і підтримали безкоштовного харчування 6 дітейінвалідів шкіл Фурси – 2, Пищики – 2, Трушки – 1, Матюши – 1.

10.Про звернення завідувача Трушківського «Ялинка» ДНЗ про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою та атестацію старшої медичної сестри ДНЗ «Ялинка».

Дане питання було підтримане радою. Виділили 1500 грн для проходження курсової підготовки спеціалістів ДНЗ «Ялинка»

11.Про надання допомоги Трушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів згідно акту № 422 від 14.12.2017 р..

Дане питання було проголосовано наступним чином: Інженеру з безпеки праці провести повний аналіз шкіл, дитячих садочків та надати пропозиції раді для додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту.

12.Заява-клопотання від Кознозія О. С. щодо надання фінансової підтримки для проведення благоустрою населеного пункту с. Матюші у 2018 році та від Матусевич Т. В. про надання фінансової допомоги для проведення благоустрою для с. Трушки.

Дане питання було проголосовано наступним чином: прийняти на роботу дві штатні одиниці по договору у с. Матюші та дві штатні одиниці у с. Трушки на 6 місяців.

Дані працівники будуть слідкувати за благоустроєм у населених пунктах.

13.Про виготовлення проекту, щодо реконструкції мереж вуличного освітлення по вулиці Садовій, с. Пищики.

Дане питання було підтримане радою. Виділили 10000 грн для виготовлення проекту.

14.Про виготовлення проектів щодо рекострукції мереж вуличного освітлення, клопотання від депутата ради Яременка Т.А., Кардашова О.П., Вагущенко Т.Д.

Дане питання визвало жваве обговорення. Згідно даних запитів була рекомендація бюджетної комісії врахувати повністю дані запити в плані соціально економічного розвитку. Після обговорення було проголосоване рішення перенести розгляд даних запитів на наступну сесію. Відповідно при наступному засіданні бюджетної комісії будемо розглядати їх ще раз.

15.Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО Фельтіну М.В., Крикуну О.В., на лікування Замецького У.С., на відшкодування похорону Лобань С.А., на лікування Жарко Н.І., на лікування Добренького В.М., на лікування Гапоненко Т.А.

Дані питання було підтримане радою по наданню матеріальної допомоги у розмірі 1000 грн.

16.Про надання компенсації та виплати за працю прибиральниці Пищиківського будинку культури Колпачовій В. В.

Рада підтримала рекомендацію бюджетної комісії – відмовити прибиральниці Пищиківського будинку культури у оплаті роботи, яка не входить в її обовязки.

17.Про затвердження на посаду керівника хору «Вечірня зірка» Вітенка Б. П.

Дане питання викликало жваве обговорення. Рада підтримала рекомендацію бюджетної комісії затвердити на посаду керівника хору «Вечірня зірка» Вітенка Б. П. на 3 місяці по 0,5 ставки – як того і просили представники хору при розгляді даного питання на комісії. В подальшому фінансування даної посади буде відбуватись після рекомендацій представників відділу культури Фурсівської ОТГ.

18.Про врахування в роботі Фурсівської ОТГ постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256 і від 2 квітня 2005 р. № 261.

Рада підтримала рекомендацію бюджетної комісії – врахувати дану постанову в роботу бухгалтерії Фурсівської ОТГ.

 

Дякую всім депутатам, яки прийшли на сесію.

З повагою,

Депутат Фурсівської ОТГ, голова бюджетної комісії – Харута В.Г

 

P.S.

Після кожної сесії буду надавати громаді інформацію про бюджетні питання, які розглядались.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *