Конструктивна розмова відбулася у Фурсах під час проведення зустрічі з представниками громади села з питань охорони громадського порядку. Її учасниками стали голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, голова Фурсівської ОТГ Микола Фурсенко, начальник сектора превенції Узинського ВП Білоцерківського ВП ГУНП України в Київській області Сергій Чернега, представники місцевих об’єднань громадського правопорядку, начальники відділів та структурних підрозділів адміністрації, жителі села.
В числі розглянутих питань – забезпечення громадського порядку і профілактика злочинності на території сільської ради, проблемні питання правоохоронного характеру, розгляд заяв, повідомлень про кримінальні правопорушення на території сільської ради, дотримання автотранспортом швидкісного режиму у населеному пункті та вимог до вантажопідйомності, а також локальні проблемні питання.
Як зауважив Микола Фурсенко, в цілому ситуація в населеному пункті нормальна, стабільна та контрольована. Діють так звані «громадські патрулі», які систематично проводять вечірні рейди. Також налагоджена співпраця з дільничним інспектором поліції. Хоча, звичайно ж, є і проблемні питання. Це земельні питання, вони традиційно займають лідируючі позицію під час прийомів громадян, інколи виникають ситуації з насиллям в родині, опіка над престарілими громадянами. До того ж, у селі проживає багато осіб ромської національності, ведеться їх облік.
Поділився голова ОТГ і планами роботи щодо роботи в об’єднаній громаді. Наразі головне – це розробка бюджету, проведення інвентаризації земель у селах, які увійшли в громаду, владнання ряду організаційних питань. «На сьогодні є упевненість, що все буде добре, але для цього треба плідно попрацювати», – резюмував Микола Іванович.
Наприкінці традиційно проведено анонімне анкетування з питань стану правопорядку та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції.
За матеріалами Білоцерківської районної ради

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *