Щоб показати масштаби такого явища в Україні як домашнє насильство та розповісти про те, з якими його видами та проявами зустрічаються українці, НВ та студія онлайн-освіти EdEra запускають анонімне онлайн-опитування про домашнє насильство.

Опитування анонімне та складається з кількох розділів: загальні запитання, визначення домашнього насильства та його види, стереотипи про домашнє насильство, прояви насильства в парі між партнерами, прояви насильства у сім’ї між іншими членами родини, діти та домашнє насильство, профілактика домашнього насильства, реакція на насильство.

У кінці опитувальника є відкрите запитання, де кожен, хто відчуває у цьому потребу, може описати власну особисту історію, пов’язану із домашнім насильством. Жодні особисті дані, окрім тих, які ми просимо зазначити у опитувальнику (стать, вік та регіон) не збиратимуться додатково без згоди респондентів.

Більше про домашнє насильство можна, долучившись до проекту «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ. Це освітній проект з протидії домашньому насильству.

Ніхто не заслуговує на насильство.

Джерело: EdEra

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *