Фурсівській сільській раді є стара добра традиція святкувати Меланки та зустрічати Новий рік разом, а нині- з представниками всіх сіл громади.На свято прибули делегації від сіл Пищики, Безугляки, Трушки, Матюші, Чмирівка, але господарями свята, звісно, були жителі села Фурси та їх творчі колективи: народний аматорський хор «Серпанок», «Вечірня зірка», «Молодички», гурт «Екстрім» та «Дамо жару».

Свято відкрила директор Будинку культури с. Фурси- Болобан Світлана Костянтинівна з піснею «Знову Новий рік». 

Далі обряд зустрічі Нового року з Меланкою та Козою провели учасники фольклорно- етнографічного ансамблю «Веселі намистинки» під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Фурсівського ЗЗСО I-III ступенів, керівника ММО класних керівників та заступників з виховної роботи Фурсівської ОТГ – Шевченко Софія Василівна. Музичний супровід обряду забезпечував народний хор «Серпанок» під керівництвом Володимира Леонідовича Зіневича. Хор виконав кілька український народних пісень та проспівав Колядки.

Тепло зустрічали присутні творчий колектив «Вечірня зірка», який майстерно виконав кілька пісень, а староста колективу – Крикун Варвара Василівна запросила до вітального слова голову Фурсівської громади – Фурсенка Миколу Івановича. Щиро привітала присутніх у залі начальник гуманітарного відділу – Корнійчук Валентина Василівна.

На сцені виступали: соліст ансамблю «Вечірня зірка» – Анатолій Волошин, соліст Матюшівського Будинку культури – Олександр Галашевський, соліст Чмирівського сільського клубу – Віктор Луценко та солістка гурту «Молодички» – Вікторія Дурицька.

Святковий Новорічний корпоратив проходив з піснями та дискотекою. Дуже тепло зустріла громада та сприйняла виступ соліста Пищиківського Будинку Культури – Петра Леня, якого довго не хотіли відпускати. Причина його таланту полягає в тому, що в кожну пісню він вкладає частинку своєї душі і пісня лине від самого серця.

Аплодисментами зустріли та проводжали присутні в залі також місцевого талановитого співака – Богдана Тихончика, який дуже емоційно та щиро привітав земляків з Новим роком та виконав декілька пісень.
Свято закінчилося привітанням всіх Василів та Василівних, що були присутні в залі, а також спільним виконанням державного Гімну України.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *