Фурсівська ОТГ знову демонструє свої досягнення. 20 липня, в с. Пищики відбулася зустріч керівництва громади, представників Центр розвитку місцевого самоврядування, голови Сквирського РДА та сільських голів. На зустрічі обговорювалися досягнення молодої громади, труднощі та подальші плани розвитку.
Гості задавали ряд питань представникам Фурсівської ОТГ : як проходить фінансування потреб села, на скільки збільшились надходження до бюджету, чи покращився матеріально-технічний стан місцевої школи, скільки реалізовано проектів, та ін. На ці та інші питання дали відповідь заступник голови села Фурси Степаненко Юрій, заступник директора департаменту містобудування та архітектури Київської ОДА Василь Бабенюк, староста села Пищики Барчук Антоніна, директор місцевої школи Корнійчук Валентина.
Уродженець села Фурси, перший заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іван Фурсенко докладно розповів про майбутні зміни в адміністративно-територіальному устрої нашої держави та закликав не чекати милостиню від району та області, а брати на себе відповідальність за розвиток своєї території по прикладу Фурсівської ОТГ.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *