За участі Голови ОТГ – Миколи Івановича Фурсенка та членів робочої групи із стратегічного планування зосередились на обговоренні та визначенні стратегічних та операційних цілей, формуванні завдань та затвердженні програм та проектів на виконання завдань стратегії, про це повідомила Тетяна Тимошенко на своїй сторінці в Фейсбук.

Цікаво, що кожний новий крок стратегічного планування відкриває для учасників все нові та нові можливості для не завжди стандартних методів та способів вирішення поточних проблемних питань:

  1. Обговорили інноваційні технології в сфері утилізації та переробки сміття з метою подальшого вироблення теплової енергії саме. Впровадження цих технологій в Фурсах може бути застосовано у напрямку розвитку кооперативних тепличних господарств, що значно зменшить собівартість продукції кооперативу, допоможе зробити цю продукції більш конкурентною на ринку та, в одночас, вирішить проблему із засміченням територій.
  2. Прокладання доріг, використовуючи новітні технології здатні значно в рази зекономити час, гроші та продемонструвати кардинально інші методи управління активами громади та покращити логістику транспортного обслуговування жителів громади.
  3. Запуск економічних процесів через кооперацію та кластеризвцію представників місцевого бізнесу в сфері аграрного господарства, туризму тощо, що в перспективі створить можливість для фінансування соціальних програм.
  4. Розробка плану дій щодо відновлення належного та безпечного для мешканців екологічного стану.

Ось далеко неповний перелік питань, які вдалося обговорити та визначити механізми та програмні заходи, які допоможуть намічені стратегічні цілі впровадити в реальне життя.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *