21 червня 2018 року Фурсівську ОТГ з робочим візитом відвідала делегація з Фастівського та Макарівського районів. До її складу входили: голова та спеціалісти Томашівської сільської ради.
Мета цієї зустрічі: побачити результати децентралізації та перейняти досвід Фурсівської ОТГ. Голова села – Фурсенко М.І. в деталях розповів гостям про всі переваги децентралізації для розвитку та процвітання громади, відповів на всі запитання від гостей: про нововведення, про здобутки, про труднощі, які все ж можна подолати.
Питання, якими цікавилися представники Томашівської сільської ради під час зустрічі, стосувалися найактуальніших тем сьогодення: розвитку громади в умовах об’єднання, участь у різноманітних програмах та залучення інвестицій, покращення якості життя громадян, розвиток освіти і медицини в об’єднаній громаді, покращення якості надання адміністративних послуг. Обговорювалися й інші питання, а саме: структура виконавчого комітету сільської ради, потреба в кадрах в об’єднаній громаді. Цікавилися питанням, що залишилось в адміністративних будівлях колишніх сільських рад, хто в ОТГ проводить нотаріальні дії. Підсумок зустрічі був одностайним, гості впевнилися, що об’єднання це дійсно позитивний та успішний крок для розвитку об’єднаної територіальної громади.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *