В останню суботу вересня 29.09.2018 року жителі села Фурси, разом з численними гостями, святкували чудове свято – День Села. Урочисті події, за традицією, розпочалися з підняття Державного прапора України та Прапора села, під звуки Державного гімну України. Протягом дня, незважаючи на дощову погоду, було проведено багато заходів. Не минули цю подію і прихильники здорового способу життя, прийнявши участь у святковій спартакіаді Фурсівської сільської ради до Дня села.

Під керівництвом тренера з важкої атлетики Анатолія Нікуліна, були проведені змагання з підтягування на перекладині та гирьового спорту. В підтягуванні перше місце у Вадима Усенка, друге посів Денис Мацьковський, на третьому Іван Новиков.

В адмінбудівлі, під керівництвом Віктора Троценка, пройшли баталії за шаховими та шашковими дошками (серед учасників було три першорозрядника), а також з настільного тенісу. За тенісним столом, в напруженій боротьби, свій клас підтвердив Леонід Фурсенко, який і виборов перше місце. На другому Костянтин Ільченко, третім став Сергій Самсонов. Серед шахістів перше та друге місця вибороли першорозрядники Валерій Хабічев та Олександр Торба, третє у Анатолія Добровольського.

Цікавою та напруженою виявилася боротьба і серед шашкістів. Перше місце здобув ветеран Анатолій Добровольський, друге у Олександра Торби, а третє у наймолодшого учасника шашкового турніру учня Матюшівської ЗОШ І–ІІ ступенів Богдана Зелінського, який зміг випередити багатьох досвідчених гравців.

Після змагань на всіх чекала смачнючі каша, шурпа та юшка, приготованими бригадою поварів під керівництвом директора ЖКВП «Фурсівське» Ігоря Ковтуна.

Не секрет, що Фурсівська громада своїми майстрами. На день села були представлені їх роботи, а також для дітей організовані майстер-класи.

Майстер-клас з канзаші

У цей день приймали вітання від танцювального колективу “Росинка” (с. Матюші) та насолоджувалися виступом бандуристів.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *