День села Пищики

«Нашому роду – немає переводу…»

11 лютого, напередодні  Свята Трьох Святих, що є покровителями  нашого храму, в селі Пищики відбувся День села під девізом: «Нашому роду – немає переводу…»

До свята готувалися всією Фурсівською обєднаною територіальною громадою, до якої нещодавно увійшли. На свято прибули почесні гості:  Фурсівський сільський голова  – Фурсенко Микола Іванович з групою депутатів та  учасниками художньої самодіяльності, помічник народного депутата України Сольвара Руслана Миколайовича  – Бурдик Леся Василівна, заступник голови Сквирської РДА – Славінська Оксана Вікторівна, Галюк Максим Васильович. Були присутні всі 5 новообраних депутатів від наших сіл до Фурсівської ОТГ:  Нагорний М.Б., Ященко А.М. та Ященко О.А., Куриленко В.М., Алексєєнко  Г.С.  Актова зала школи повністю була заповнена нашими односельцями.

Свято розпочали ведучі: заступник директора школи з НВР – Гриб Л. І. та художній керівник сільського БК – Томасевич Л. Ю. такими словами:

«Родина, дорога родина!

Що може бути щасливішим в світі цім?

Чим більше дорожить людина

За батьківський і материнський дім?

Що може бути кращим за вечерю в домі

За батьківським міцним столом,

Де в шумнім гомоні і в кожнім слові

Все сповнене любовю, а не злом.»

З піснею «Одна калина…» присутніх привітала учениця 6-го класу нашої школи Патлай Дарина.

Далі ведуча прочитала сердечні слова про хліб, що є усьому голова, а староста села – Барчук А. С. привітала  всіх присутніх зі святом та вручила пишний коровай  голові  Фурсівської ОТГ – Фурсенку Миколі Івановичу.

Фурсенко Микола Іванович  прийняв коровай та в свою чергу  щиро привітав жителів сіл Пищики та Безугляки  з їхнім святом: днем народження сіл. Після його виступу всіх привітав художніми номерами  колектив Фурсівського БК «Серпанок».

Присутніх у залі вітали всі почесні гості, а  учасники художньої самодіяльності  –  радували своєю виконавською майстерністю. Особливо зачарувала всіх своїм співом юна співачка – Макаренко Юлія.

А тим часом ведучі свята називали тих,  хто народився, навчався та жив  або й досі живе й працює в наших селах, були названі прізвища  знатних людей  та заслужених працівників, вчителів школи, які мають педагогічні звання та нагороджені знаком «Відмінник освіти України».

Прозвучали слова про те, що наші діди думали, коли воювали з фашистами, що війна та – остання, вони не знали, що їх онуків теж будуть називати ветеранами. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять  усіх загиблих односельців, а квіти до Обеліску Слави поклали:  учасник АТО – Сухаренко О. І. та учасник бойових дій у Афганістані – Герасименко С. І.

І знову звучали гарні слова про село, про хату, яку продали, а вона все стоїть і виглядає своїх господарів.

Ведучі назвали матерів – героїнь та матерів і батьків,  чиї родини є багатодітними , а староста села – Барчук А.С. та директор ТОВ, « Агрофірма «Нива» »- Нагоргий М.Б. вручили їм квіти та та цінні подарунки.

Номери  художньої самодіяльності прозвучали від багатодітної родини Приймака О. В. та Приймак О. Л.

Назвали на святі також подружні пари, які в цьому році будуть святкувати своє золоте весілля.

Ведучі назвали всі підприємства та установи, які працюють на території села, а також їх кращих працівників.

Зі словами привітання до присутніх звернулась директор школи Корнійчук Валентина Василівна.

Вона розповіла про свій педагогічний колектив та про випускників школи , що сьогодні прикрашають село та приносять славу своїм батькам та нашій державі.

Було названо працівників дитячого садка « Казка», а його маленькі вихованці подарували присутнім свій милий танок.

Вшанували на святі довгожителів та чоловіків і жінок, які мають стаж стаж роботи понад 40 років.

На закінчення ведучі подякували всім, хто долучився до підготовки та проведення свята, спонсорам свята: Нагорному Максиму Борисовичу, Ященку Анатолію Миколайовичу, Шутенку Петру Васильовичу та приватним підприємцям:  Непоті Галині, Савчук Тетяні, Линник Ірині, Мартинчук Катерині та Старікову Олексію.

Отримала  подарунок до свята також і Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів: Ященко Анатолій Миколайович та Ященко Олег Анатолійович ( обидва депутати Фурсівської ОТГ) подарували школі 9 м’ячів, що викликало неабияку радість у школярів та вчителя фізичної культури.

Свято закінчилося, а односельці довго будуть обговорювати хід його проведення та головних учасників. Такі свята необхідні, вони єднають усіх нас в одну велику родину та викликають бажання робити добрі справи і радувати людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://pyschykyschool.ucoz.ua/news/den_sela/2018-02-12-144

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *