День пам´яті Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні день огорнутий печаллю.

Пронизаний наскрізь слізьми людей,

Слізьми за тих, хто не вернувсь з Майдану,

Залишивши батьків, родину і дітей.

У ці дні ми відзначаємо річницю трагічних подій на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності з 18 по 20 лютого було поранено більш як 1000 людей, загинуло понад 100 протестувальників. Їх називають Небесною Сотнею.

Саме сьогодні у Пищиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів учнями 3 класу (класний керівник – Титарчук Н.Є.) та учнями 7 класу (класний керівник – Титарчук М.І.) було проведено виховну годину на тему: «Вшануймо пам´ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, які загинули за свободу та незалежність України», «Герої не вмирають…Просто йдуть…»

Діти з великим хвилюванням та скорботою в серці читали вірші, слухали пісні про героїв Майдану, котрі відтепер постійно споглядатимуть на нас з небес.

Героям Майдану, загинувшим за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання. А також із зворушливими словами виступила директор школи – Корнійчук Валентина Василівна. Вона сказала, що герої повинні жити у нашій пам´яті та наших серцях. Побажала усім стати справжніми патріотами своєї Батьківщини.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави.
Слава Україні! Героям слава! Слава Небесній Сотні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://pyschykyschool.ucoz.ua/news/vikhovna_godina/2018-02-21-146

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *