Вчора, 18 вересня, відбулася зустріч працівників Київського ЦРМС з представниками Фурсівської ОТГ, де розроблялися стратегії , встановлювалися цілі та завдання для розвитку громади на подальші 9 років.

Серед них найважливішими є:

  1. Забезпечення правопорядку (патрулювання вулиць, охорона адміністративних будівель).
  2. Розвиток дорожньо-транспортної структури (запроводження кільцевого автобусного маршруту між всіма населеними пунктами громади, покращення дорожнього покриття регіонального та місцевого значення та встановлення освітлювальних приладів на вулицях згідно графіка).
  3. Підвищення якості та доступності адмінстративних послуг (запуск ЦНАПу, перехід адмістрації на електронний документообіг).
  4. Розвиток медичного обслуговування (будівництво амбулаторій).
  5. Розвиток дозвілля (створення центрів розвитку спорту, культури, мистецтва та забезпечення дозвілля молоді на базі бібліотек).
  6. Енерго- і електронезалежність (впровадження технологій на основі використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії).
  7. Благоустрій територій (покращення скверів та парків).
  8. Створення належних умов та розвиток культури зеленого туризму та відпочинку (розвиток активного відпочинку та громадських зон віпочинку).
  9. Створення сприятливих умов ведення малого бізнесу (спрощення ведення бізнесу та підтримка стартапів учасників АТО і тимчасово переміщених осіб).
  10. Розвиток лісництва (контроль за вирубкою дерев та стимулювання закладання нових зелених насаджень).
Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *