Вчора, 22 лютого мала відбутись п’ята сесія Фурсівської сільської ради на яку виносились 23 питання. В порядку денному була низка важливих питань, серед яких – виділення коштів на будівництво садочка у селі Фурси, вирішення питання безкоштовного харчування дітей-інвалідів, надання матеріальної допомоги учасникам АТО та інші. Однак, через те, що на сесії були відсутні 10 депутатів депутатської групи «Рідна Громада» (тобто всі депутати включаючи керівництво), кворум не було зібрано і важливі для мешканців сіл рішення так і не були розглянуті.

Чому обранці вирішують особисті проблеми та ігнорують свої обов’язки перед мешканцями сіл залишається загадкою.

Так, 22 лютого на п’яту сесію Фурсівської сільської ради виносились 23 питання, серед них 9, які потребують негайного вирішення:

 1. Про спільне фінансування будівництва дошкільного навчального закладу по вул. Шевченка, 14 в селі Фурси в сумі 571 205 грн.
 2. Про передачу субвенції соціально-економічного розвитку для села Трушки в сумі – 43 632 грн.
 3. Про утворення фонду з охорони навколишнього природнього середовища у складі сільського бюджету та затвердження Положення про нього.
 4. Звернення від Білоцерківського районного управління фінансами «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».
 5. Звернення дитячо-юнацької спортивної школи «Про зміну структури та штатних розписів працівників структурних підрозділів відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації та закладів позашкільної освіти Білоцерківського району» від 28.12.2017 р. № 402 п.п.1.1
 6. Про звернення голови Білоцерківської районної організації ветеранів щодо виділення транспорту для перевезення творчих колективів с. Фурси «Серпанок» і с. Трушки «Берегиня» для участі в міськрайонному фестивалі.
 7. Про вирішення питання безкоштовного харчування дітей-інвалідів шкіл Фурсівської ОТГ.
 8. Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО Фельтіну М.В., Крикуну О.В., на лікування Земецького У.С., багатодітній матері Тарасевич Н.В., на відшкодування похорону Лобань С.А.
 9. Про передачу об’єкта нерухомості зі спільної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади.

На попередній сесії Фурсівської сільської ради, яка відбулась на початку лютого, голова депутатської групи «Рідна Громада» Мартін Погосян  та ідейний керівник групи Геннадій Прищепчук, подали депутатський запит на виготовлення проектної документації на освітлення у селах Фурси та Трушки на їхніх округах. Відповідний проект рішення було підтримано депутатським корпусом на сесії сільської ради.

Вчора, 22 лютого, повинна була відбутись п’ята сесія Фурсівської сільської ради. Однак, через те, що не було кворуму, сесія так і не відбулась.

Після вирішення власного питання з освітленням, керівництво депутатської групи «Рідна громада» проігнорувало чергову сесію. Складається враження, що депутати збираються лише тоді, коли необхідно вирішити питання, які вони просували.

Втім, на п’ятій сесії повинні були розглянути й питання депутатів «Рідної громади»:

Про виготовлення проектів щодо реконструкції мереж вуличного освітлення, клопотання від депутата ради Яременко Т.А., Кардашова О.П., Вагущенко Т.Д.

 

Чому коли розглядається проект Прищепчука Г.І. чи Погосяна М.М.  – вся група приходить на сесію та голосує, а коли рядові члени  – Яременка Т.А., Кардашова О.П., Вагущенко Т.Д. – то не ходять на сесії????????

Також досить дивним є ігноруванням депутатами «Рідної Громади» інтересів їхніх сіл.

Депутати «Рідної Громади» від Фурсів Мартін Погосян та Ніна Радіна проігнорували питання:

«Про надання транспорту для участі дітей із села Фурси у Всеукраїнському конкурсі дитячого гурту «Дитячі мрії»»

та «Про затвердження на посаді керівника хору «Вечірня зірка» у селі Фурси»

 

Депутати «Рідної Громади» від Трушків – Ольга Шевчук, Геннадій Прищепчук, Олександр Кардашов, Тетяна Яременко проігнорували питання:

Звернення із питанням атестації спеціалістів ДНЗ «Ялинка» у с. Трушки,

З питанням надання допомоги Трушківській ЗОШ;

З питання надання фінансової допомоги с.Трушки для проведення благоустрою.

 

Всі ці питання залишились не вирішеними.

Складається враження, що керівництво депутатської групи «Рідна громада» поставили свої особисті та політичні інтереси вище інтересів та потреб громади, яка чекала на вирішення господарських та фінансових рішень. Ігноруючи сесії сільської ради, народні обранці закривають очі на вирішення важливих питань для всіх сіл Фурсівської ОТГ.

Висновок з вищевикладеного – слідує, що всі лозунги та програма депутатської групи «Рідна Громада» залишається лише на словах.

 

З повагою,

Депутат Фурсівської ОТГ, голова бюджетної комісії – Харута В.Г.

 

P.S.

Після кожної сесії буду надавати громаді інформацію про бюджетні питання, які розглядались.

Поділитися новиною:

One thought on “Чому депутати Прищепчук Г.І. та Погосян М.М. – вирішують лише свої власні питання, ігнорують сесії та інтереси громади???????????

 1. Стеценко Анатолій, секретар ради сказав:

  Справедливо відмічено!
  10 чоловік проявили неповагу до 9800 жителів громади, решти 16 депутатів та до сільського голови… Так, дрібничка…

 2. Шкарбан Надія Іванівна сказав:

  Так, підтримую, Оприлюднення детальної інформації про роботу сесії буде хорошою мотивацією для більш ефективної роботи депутатського корпусу.

 3. Віктор сказав:

  Громадський резонанс це дуже добре.
  Але, потрібно офіційним запитом подати до ВР України проект законопроекту, в якому викласти процедуру відкликанна народного обранця громадою від якої балатувався депутат чи звільнення обраного депутата – порушника від обов’язків народного депутата за клопотанням голосування депутатів громади.
  Тільки порядок на законодавчому рівні може поставити всі крапки над і.

 4. Андрій сказав:

  А що ви іще шукали від судимих тітушковозів, які вчасно змінили сторону? Лише лобіювання власних інтересів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *