Відповідно до Плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної федерації футболу, на виконання заходів з реалізації «Програми розвитку масового футболу 2014 –2018 років», «Програми розвитку фізичної культури та спорту у Київській області «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки» та Регламенту проведення Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дівчат 2002 – 2003, 2004-2005 р.н., 2006 р.н., і молодше, 13 квітня 2019 року в с. Калинівка Броварського району в спортивному залі будинку культури с. Калинівка відбулися фінальні змагання серед дівчат старшої вікової групи зазначеного чемпіонату. Відкривали змагання директор КЗБРР ДЮСШ Тетяна Філліпова та директор спортивного комплексу Дмитро Дьогтяр, сказавши теплі слова побажань учасникам змагань.
В результаті наполегливої, яскравої боротьби за медалі, команда Фурсівської сільської ради «Леон», посіла друге місце. В фіналі наші чудові дівчата поступилися досвідченій команді “КДЮСШ” м. Славутич, яка і стала чемпіоном, третю сходинку опанувала команда “Заворицького НВК” Броварського району. Медалі дипломи та кубки спортсменкам вручали заступник голови комітету дівочого футзалу КОФФ Володимир Панченко та виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко, котрий від імені народного депутата України Ярослава Москаленка та КОФФ вручив всім командам у подарунок футбольні м’ячі. Спеціальними призами були нагороджені кращі гравці команд, серед яких капітан команди «Леон», Анастасія Кошова.
Вітаємо з успіхом наших дівчат та їхніх тренерів: Дмитра Беспалого, Володимира Савченка, та Миколу Товмаша. Бажаємо подальших вдалих виступів.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *