Новий спортивний рік в нашій громаді розпочався з Чемпіонату Фурсівської сільської ради з футнету, який відбувся 25.01.2019 року, в селі Трушки, на базі КОНЗ Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. У як завжди гостинному спортивному залі, зібралися наші чудові юнаки та дівчата, вихованці закладів загальної середньої освіти нашої громади. Пролунали величаві звуки Гімну України і головний суддя Чемпіонату Віктор Троценко оголосив змагання відкритими. З привітальним словом до присутніх звернулася директор комунального опорного навчального закладу Віра Саєнко. Вона привітала учасників з цією подією, побажала чесної видовищної боротьби, показати все вміння, наснаги та перемоги сильнішим.

Змагання розпочалися з напруженої боротьби серед трійок. Перемогу здобула команда Фурси–ІІ у складі Віталія Скрита, Олексія Кагановського та Максима Дегтярьова, яка випередила команду Фурси-І представлену Олександром Пашінським, Андрієм Горбатюком та Олександром Бомко. Третє місце посіла команда Трушки–ІІ, яку складали Артем Ватаманеску, Олександр Литвиненко та Олександр Бичок.

Продовжили змагання команди двійок. Серед них переможцями виявилася пара Фурси–І, Олександр Пашінський та Андрій Горбатюк; на другому місці пара Трушки–І, Олександр П’ятниця та Ігор Вітязь; на третьому пара Матюші-І, Євген Кузьменюк та Дмитро Дєткін. Завершували ці цікаві, веселі, яскраві змагання сингли, в яких спортсмени виходили на майданчик один проти одного і показували свою особисту майстерність. В цьому виді кращім був Андрій Горбатюк, другим став Олександр Пашінський, обоє представники команди Фурси–І; третім виявився Ігор Вітязь з команди Трушки-І.

Кращим гравцем турніру обрано Андрія Горбатюка. Приз «Глядацьких симпатій» отримав Олександр Бомко. Окремо хочеться відмітити Ірину Карпенко з команди Матюші-І, яка на майданчику не поступалася багатьом хлопцям.

Після підведення підсумків, І місце у загальнокомандному заліку посіла команда Фурси-І, ІІ місце у команди Фурси-ІІ, ІІІ місце у команди Трушки-І.

Всі переможці та призери отримали дипломи та медалі, команди нагороджені кубками, кошти на придбання яких виділила Фурсівська сільська рада в особі депутатського корпусу.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *