Яскравого сонячного дня 11 жовтня 2018 року на центральному стадіоні села Фурси відбувся Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футболу до Дня українського козацтва і Дня захисника України. За традицією це спортивне свято розпочалося підняттям Державного прапора України та Прапора нашої громади, яке здійснили капітани команд-учасниць. Другий заступник сільського голови Катерина Кравцова привітала учасників змагань та побажала успіхів на зеленому газоні. До привітань долучився і вчитель фізичної культури Віктор Троценко, повідомляє гуманітарний відділ.

Під керівництвом головного судді Тетяни Єжової, під звуки футбольного маршу, наші чудові юні козаки і козачки, які представляли збірні команди шкіл нашої громади, розпочали веселу видовищну боротьбу за нагороди. Перше місце, з великою перевагою, здобули футболісти Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другому виявилася команда Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Трете місце, з мінімальною перевагою у рівній боротьбі, отримали спортсмени Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кращими гравцями Чемпіонату визнано: Олександра Пашінського (нападник), Олексія Кагановського (захисник), Андрія Горбатюка (воротар). Особливого призу глядацьких симпатій, була удостоєна Вікторія Хіврич з Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка вела футбольну боротьбу на рівних з хлопцями.

Всі переможці і призери, з рук Першого заступника сільського голови Юрія Степаненка, отримали заслужені нагороди. Святковий настрій підтримували звуки козацьких маршів, які супроводжували футбольні баталії. Наші юні козаки і козачки показали, що вони є достойними нащадками своїх пращурів і , що козацькому роду – нема переводу.

Подяка всім хто брав участь у змаганнях та їх підготовці, крім вищезгаданих, це Сергій Чіжов, Олександр Черкасенко та Алла Проценко.

Поділитися новиною:

Теги:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *