В суботу 2 лютого 2019 року у селі Дрозди відбувся чемпіонат Білоцерківського району з шахів, шашок, більярду, що проводився за ініціативи відділу молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації.

Захід, який проходив у затишному будинку культури, зібрав чимало любителів цих спортивних ігор. Головний суддя Валерій Яценко оголосив початок змагань. Найменшим учасникам змагань було по сім років, а найстаршим – за вісімдесят.

Турнір проходив в сімох вікових категоріях. Фінальна партія, яка стала окрасою змагань, тривала майже годину. В підсумку напруженої, рівної боротьби наш Сергій Самсонов поступився 8:7 господарю зала Володимиру Адаменку і зайняв друге місце. Загалом було розіграно 17 комплектів нагород.

Зазначимо, що більшість з них отримали представники збірної команди Фурсівської ОТГ, займавши всі п’єдестали пошани, інколи пропускаючи на друге або третє місце представників Дроздів, Скребешів та Малої Вільшанки.

Серед представників нашої команди, в своїх вікових категоріях перші місця посіли: шахи – Валерій Хабічев, Євген Кузьменюк, Гліб Власенко, Олег Омельченко, Поліна Власенко; шашки – Олександр Трегуб, Артем Лупас, Ольга Трачук, Олександр Іващенко. Другі місця: шахи – Владислав Семенов, Михайло Коваль, Ярослав Студзінський, Поліна Чумак; шашки – Анатолій Добровольський, Богдан Саганець, Вікторія Коваленко. Треті місця: шашки – Богдан Зелінський, Аріна Фесенко та Мирослав Шкулій.